0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بلیارد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Saudi Arabia Profesional League
Al-Nassr Riyadh
-
-
Al-Ittihad
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Al-Wahda
-
-
Al Hilal Riyadh
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Al Ahli Jeddah
-
-
Al Feiha
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Al Shabab Riyadh
-
-
Al Fateh
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Al Taawon Buraidah
-
-
Al-Ettifaq Dammam
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Al Hazm
-
-
Abha
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Al-Tai
-
-
Al Akhdoud
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Al-Khaleej
-
-
Al Riyadh
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Damac FC
-
-
Al Raed Buraidah
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Germany Bundesliga Relegation/Promotion Playoffs
TSV Fortuna Dusseldorf
-
-
VfL Bochum
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Republic of Korea K-League 2
Ansan Greeners
۱
۰
Busan I. Park
Finished
۱۴:۰۰
Bucheon FC 1995
۳
۰
Chungnam Asan
Finished
۱۴:۰۰
  Mexico LIGA MX
Club America
۱
۰
Cruz Azul
Finished
۰۴:۳۰
  Egypt Premier League
Al Ittihad Al Sakandary
۰
۱
El Zamalek
inprogress
۱۹:۳۰
Pyramids FC
۱
۰
El Gounah
Finished
۱۶:۳۰
  Chile Primera Division
Universidad de Chile
۰
۰
Nublense
Finished
۰۱:۰۰
  Kuwait Premier League
Al Kuwait
۱
۰
Al-Arabi Kuwait
inprogress
۱۹:۵۰
Al-Nasr Kuwait
-
-
Al-Qadsiya
بازی شروع نشده است
۲۱:۲۰
Al Fahaheel FC
۱
۱
Al-Salmiyah
inprogress
۱۸:۲۰
  Ecuador Serie A
Orense SC
۱
۰
Cumbaya FC
Finished
۰۲:۳۰
El Nacional Quito
۱
۰
Mushuc Runa
Finished
۰۰:۰۰
  Colombia Primera A
Once Caldas
۰
۱
Deportes Tolima
Finished
۰۲:۳۰
Independiente Santa Fe
۲
۰
La Equidad
Finished
۰۲:۳۰
  Bahrain Premier League
Malkiya Club
۰
۱
Al-Ittihad
inprogress
۱۹:۳۰
East Riffa
۰
۰
Al Hidd
inprogress
۱۹:۳۰
  Finland Veikkausliiga
VPS Vaasan Palloseura
۳
۱
FC Inter Turku
Finished
۱۸:۳۰
FC Lahti
۰
۴
Seinäjoen Jalkapallokerho
inprogress
۱۸:۳۰
  Malaysia MFL Cup U23
Kuching City U23
۰
۱
Negeri Sembilan U23
Finished
۱۲:۱۵
Penang U23
۱
۱
Kedah II
Finished
۱۲:۳۰
Kelantan U23
۰
۰
Kuala Lumpur FA U23
Finished
۱۳:۰۰
  Canada Premier League
Cavalry FC
۱
۱
Valour FC
Finished
۰۰:۳۰
  Denmark Future Cup
Esbjerg Reserves
۲
۱
AC Horsens Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al Quwa/Jawiya
-
-
AL Zawraa SC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Karbala FC
۰
۰
Al-Najaf
Finished
۱۸:۳۰
Zakho
۲
۰
Al Naft
inprogress
۱۸:۳۰
  United States NISA
Irvine Zeta FC
۲
۲
Capo FC
Finished
۰۵:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Bulleen Lions (W)
۴
۳
Alamein FC (W)
Finished
۱۳:۴۵
  Brazil Serie B
Ceara SC CE
۲
۱
Chapecoense SC
Finished
۰۱:۰۰
  Brazil Serie D
Maringa PR
۱
۰
Pouso Alegre
Finished
۰۲:۰۰
Moto Club
۱
۱
Aguia de Maraba
Finished
۰۰:۳۰
  Finland Ykkosliiga
Kotkan Tyovaen Palloilijat
۱
۱
KäPa/PuLe
inprogress
۱۹:۰۰
PK-35 Helsinki
۱
۰
SalPa Salo
inprogress
۱۹:۰۰
  Norway 1. Division
Sandnes Ulf
-
-
Kongsvinger IL
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Mjondalen IF
-
-
Moss
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Stabaek
-
-
Egersund IK
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Aalesunds FK
-
-
Asane IL Ulset
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Raufoss Fotball
-
-
FC Lyn Oslo
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Bryne FK
-
-
Ranheim Trondheim
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Brazil Carioca Serie C
Campos AA
-
-
Riostrense
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Uruguay Reserve League
Montevideo City Torque Reserve
۱
۱
Miramar Misiones Reserves
Finished
۱۶:۰۰
  Brazil Serie C
Londrina EC
۱
۱
Volta Redonda
Finished
۰۱:۳۰
Sao Jose EC
-
-
Athletic Club MG
Cancelled
۰۱:۳۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Oriente Petrolero
۰
۱
The Strongest La Paz
Finished
۰۳:۰۰
Jorge Wilstermann
۱
۰
Always Ready
Finished
۰۱:۰۰
  Argentina Liga Profesional
Gimnasia y Esgrima La Plata
۳
۰
Banfield
Finished
۰۰:۱۵
Sarmiento
۰
۱
Independiente Rivadavia
Finished
۰۰:۰۰
CA Independiente
۱
۱
Velez Sarsfield
Finished
۰۲:۳۰
  Mozambique Mocambola
Clube Ferroviário de Maputo
۰
۱
ENH de Vilankulo
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 2
Valerenga IF Oslo II
-
-
Skeid Oslo
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  United States USL League Two
Patuxent Football Athletics
۲
۲
Christos FC
Finished
۰۲:۳۰
River Light FC
۳
۳
St Charles FC
Finished
۰۲:۳۰
West Seattle Junction
۱
۱
United Pdx
Finished
۰۰:۳۰
AC Houston Sur
۰
۲
Twin City Toucans
Finished
۰۳:۳۰
Capital FC
۱
۴
Tacoma Stars
Finished
۰۲:۳۰
Florida Elite Soccer Academy
۱
۰
Brevard Fire SC
Finished
۰۲:۳۰
Lionsbridge FC
۰
۲
Charlottesville Blues
Finished
۰۲:۳۰
AHFC Royals
۲
۲
Houston FC
Finished
۰۳:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1
Melbourne Victory 2
۲
۲
Preston Lions
Finished
۱۴:۰۰
  Zanzibar Premier League
Mlandege FC
۱
۰
Hard Rock SC
Finished
۱۶:۴۵
Mafunzo FC
۱
۰
Chipukizi FC
Finished
۱۶:۴۵
  Lithuania I Lyga
FK Panevezys II
۰
۴
FA Siauliai B
Finished
۱۸:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 1
Viking 2
۵
۱
Lysekloster
Finished
۱۷:۳۰
Brann 2
۳
۲
Vard Haugesund
inprogress
۱۹:۳۰
  Sweden Allsvenskan
AIK
-
-
IFK Goteborg
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۰
IFK Norrkoping
-
-
IFK Varnamo
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Colorado Rapids II
۰
۲
Minnesota United FC II
Finished
۰۳:۳۰
Houston Dynamo II
۲
۳
Tacoma Defiance
Finished
۰۲:۳۰
New York Red Bulls II
۱
۵
Philadelphia Union II
Finished
۰۰:۳۰
FC Cincinnati II
۰
۱
Inter Miami II
Finished
۰۰:۳۰
Vancouver Whitecaps II
۱
۰
Ventura County
Finished
۰۲:۳۰
Orlando City II
۵
۰
Huntsville City FC
Finished
۰۱:۳۰
St Louis City II
۱
۰
San Jose Earthquakes II
Finished
۰۲:۳۰
  Mexico Liga TDP
Faraones Texcoco
۲
۱
Deportivo Yautepec FC
Finished
۰۴:۳۰
  United Arab Emirates UAE U21 Pro League
Shabab Al Ahli Dubai U21
۳
۳
Al Wasl Dubai U21
Finished
۱۷:۴۵
  Argentina Primera Nacional Reserves
Arsenal de Sarandi Reserves
۲
۰
Ferro Carril Oeste Reserves
inprogress
۱۸:۳۰
Almirante Brown Reserves
۱
۱
CA San Telmo Reserves
Finished
۱۷:۳۰
CA Brown de Adrogue Reserves
۱
۱
CA San Telmo Reserves
Finished
۱۷:۳۰
  Chile Primera B
CD Santa Cruz
۱
۱
Deportes Limache
Finished
۰۳:۳۰
  Estonia Meistriliiga
JK Tammeka Tartu
۰
۱
JK Trans Narva
inprogress
۱۹:۳۰
  Chile Liga Ascenso Women
CCD Fernandez Vial (W)
۱
۱
Nublense (W)
Finished
۰۰:۰۰
  Paraguay Championship Women
Sportivo Ameliano (W)
۱
۰
Sportivo Luqueno (W)
Finished
۰۰:۳۰
Sol de America (W)
۰
۲
General Caballero JLM (W)
Finished
۰۲:۴۵
  Brazil Copa do Nordeste
Sport Club do Recife
۱
۴
Fortaleza CE
Finished
۰۰:۳۰
EC Bahia
۰
۱
CRB Clube de Regatas Brasil
Finished
۰۰:۳۰
  Venezuela Liga FUTVE
Angostura FC
۲
۱
Academia Puerto Cabello
Finished
۰۱:۰۰
Portuguesa FC
۲
۱
Carabobo FC
Finished
۰۳:۳۰
  Chile Primera Division Women
Audax Italiano (W)
۰
۰
Union Espanola (W)
Finished
۰۰:۳۰
  Iceland Urvalsdeild
Fylkir Reykjavik
-
-
HK Kopavogur
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
  Uruguay Primera Division
Deportivo Maldonado
۰
۱
Centro Atletico Fenix
Finished
۰۰:۰۰
  Sierra Leone Premier League
Luawa FC
۰
۰
Kahunla Rangers
inprogress
۲۰:۰۰
  Bulgaria A PFG
PFC Slavia Sofia
-
-
FC CSKA 1948
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
PFC Botev Plovdiv 1912
-
-
Arda Kardzhali
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Thailand University League
Bangkok University
۱
۲
Chulalongkorn University
Finished
۱۲:۳۰
Rattana Bundit University
۷
۰
Kasetsart University
Finished
۱۰:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
Kolkheti Poti
۱
۱
Dinamo Tbilisi
inprogress
۱۹:۳۰
FC Dinamo Batumi
-
-
FC Dila Gori
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Saint Kitts And Nevis SKNFA Premier League
Garden Hotspurs FC
۱
۲
Newtown United FC
Finished
۰۲:۳۰
  Vietnam Women National Championship
Son La (W)
۱
۴
Ha Noi (W)
Finished
۱۲:۰۰
TP Ho Chi Minh FC (W)
۱
۱
Than Khoang San Viet Nam (W)
Finished
۱۲:۰۰
  Uzbekistan Super League
Lokomotiv Tashkent FK
۱
۱
Surkhon Termez
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
Jonkopings Sodra
-
-
Angelholms FF
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
BK Olympic
-
-
Lunds BK
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
FBK Balkan
-
-
IFK Trelleborg FK
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Sweden Superettan
Trelleborgs FF
-
-
GIF Sundsvall
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Utsiktens BK
-
-
IK Brage Borlange
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Romania Liga I Relegation/Promotion Playoffs
FC Csikszereda Miercurea Ciuc
-
-
FC Dinamo Bucuresti
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Venezuela Liga FUTVE 2
Bolivar SC
۱
۴
CS Maritimo de La Guaira
Finished
۰۰:۳۰
  United States WPSL Women
San Diego Srikers (W)
۳
۱
Albion San Diego (W)
Finished
۰۲:۳۰
Lamorinda United (W)
۶
۰
Battle Born Futbol Club (W)
Finished
۰۲:۳۰
Joy AC (W)
۱
۵
Salvo SC (W)
Finished
۰۳:۳۰
Griffins FC (W)
۰
۶
Utah Avalanche (W)
Finished
۰۰:۳۰
  Argentina Torneo Federal A
Sportivo Belgrano
۱
۱
9 de Julio Rafaela
Finished
۰۰:۰۵
Sansinena
۰
۰
Club Villa Mitre
Finished
۲۱:۳۰
  Morocco Botola Pro
Maghreb de Fes
-
-
HUSA Agadir
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Union Sportive de Touarga
-
-
Maghrib Association Tetouan
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Belarus Vysshaya Liga
Dnepr Mogilev
-
-
FC Gomel
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Colombia Liga Femenina
Internacional FC de Palmira (W)
۲
۱
Deportivo Pereira (W)
Finished
۰۰:۰۰
  Turkey 2. Lig Playoffs
Kastamonuspor
۱
۳
76 Igdir Belediyespor
Finished
۱۶:۰۰
  Paraguay Primera Division
Olimpia Asuncion
۱
۲
Sportivo Trinidense
Finished
۰۰:۳۰
  Peru Liga 2
Deportivo Coopsol
-
-
Academia Deport. Cantolao
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Deportivo Municipal
۲
۰
EM Deportivo Binacional
Finished
۰۰:۰۰
  Peru Liga 1 - Apertura
Union Comercio
-
-
Cienciano Cusco
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Argentina Primera Nacional
Racing de Cordoba
۰
۱
San Martin Tucuman
Finished
۰۰:۰۰
  Norway 3. Division avd. 5
Bjorkelangen
-
-
Molde FK 2
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Melhus IL
-
-
Rosenborg BK II
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Bolivia Reserve League
Independiente Petrolero Reserves
۲
۱
Jorge Wilstermann Reserves
inprogress
۱۹:۳۰
  Gambia Division 2
Hawks FC
۰
۰
Gambian Dutch Lions
inprogress
۲۰:۰۰
  Norway 3. Division avd. 3
Sarpsborg 08 2
-
-
KFUM 2
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Gambia GFA 1st Division
Marimoo
۰
۱
Real de Banjul FC
inprogress
۲۰:۰۰
Gambia Armed Forces FC
۰
۰
Wallidan
inprogress
۲۰:۰۰
  World Friendly International Matches U20 Women
Senegal U20 (W)
۲
۰
Guinea U20 (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Denmark U21 Ligaen
FA 2000 U21
-
-
Ledoje-Smorum Fodbold U21
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Iceland 4. Deild
KH Hildarendi
-
-
UMF Tindastoll
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Kria
-
-
Arborg
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
  Uruguay Segunda Division
Cerrito CS
۰
۲
Uruguay Montevideo
Finished
۰۳:۰۰
  World Friendly International Matches
Guatemala
۱
۱
Nicaragua
Finished
۰۳:۳۰
  Israel Leumit League U19
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
-
-
Hapoel Katamon Jerusalem U19
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Costa Rica Primera Division
Deportivo Saprissa
۳
۰
LD Alajuelense
Finished
۰۱:۳۰
  South America Kings League World Cup 40 mins play
Stallions (VII)
-
-
Medallo City (VII)
Finished
۰۰:۳۰
West Santos (VII)
-
-
Aniquiladores FC (VII)
Finished
۰۱:۳۰
  Peru Campeonato Nacional Women
Defensores Del Ilucan (W)
۳
۰
UNSAAC (W)
Finished
۰۰:۰۰
  United States USL Women
Patuxent Football Athletics (W)
۰
۱۱
Christos FC (W)
Finished
۰۰:۳۰
Athens United (W)
۰
۵
Southern Soccer Academy (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Serie A
Atletico Paranaense
-
-
Criciuma EC
Cancelled
۰۱:۰۰
Cruzeiro MG
-
-
Cuiaba MT
Cancelled
۰۱:۰۰
  Panama Liga Prom
Sporting San Miguelito Reserves
۰
۰
Mario Mendez FC
Finished
۰۲:۳۰
  United States National Premier Soccer League
Philadelphia Union Ds
۲
۳
West Chester United
Finished
۰۳:۰۰
  Poland University League
Politechnika Warszawa
۱
۰
Uniwersytet Warszawa
Finished
۱۰:۳۰
Politechnika Lodz
۴
۰
Umed Lodz
Finished
۱۲:۰۰
Uniwersytet Warszawa
۴
۰
Politechnika Lodz
Finished
۱۵:۰۰
  Australia Victoria Premier League 1 U23
Melbourne City U23
۳
۴
Preston Lions U23
Finished
۱۱:۴۵
  Armenia 1. Division
FC Alashkert II
۲
۲
Shirak II
Finished
۱۶:۳۰
FC Ararat Yerevan II
۲
۴
Lernayin Artsakh FC
Finished
۱۶:۳۰
Syunik
۰
۱
FC Andranik
Finished
۱۶:۳۰
Pyunik II
۴
۰
FC Onor
Finished
۱۶:۳۰
Urartu Banants 2
۲
۱
BKMA Yerevan II
Finished
۱۶:۳۰
  Europe EURO U17, Group C
Sweden U17
۱
۲
Italy U17
Finished
۱۸:۳۰
Poland U17
۴
۰
Slovakia U17
Finished
۱۸:۳۰
  Mali Premiere Division
USFAS Bamako
۰
۳
AS Bakaridjan
inprogress
۲۰:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید